Ubytování

Společnost GUARANT International (dále uvedena jako sekretariát sjezdu) byla ustanovena oficiálním zprostředkovatelem ubytování pro účastníky 31. českého a slovenského neurologického sjezdu (ČSNS 2017) a bude zajišťovat všechny související záležitosti.

Pro účastníky konference je zajištěno ubytování různých kategorií za zvýhodněné ceny v ubytovacích zařízeních v blízkosti brněnského výstaviště (BVV Pavilon E).

On-line ubytovací formulář

Seznam hotelů

Hotel Cena v Kč
jednolůžkový /
dvoulůžkový
BVV – Pavilon E
(místo konání akce)
Holiday Inn
Standard pokoj
vyprodáno 400 m / 5 min.
Voroněž I
Standard pokoj
vyprodáno 550 m / 7 min.
Voroněž I
Superior pokoj
vyprodáno
Slavia vyprodáno 3,5 km / 11 min. / centrum
Fair Hotel vyprodáno 500 m / 8 min.
Voroněž II vyprodáno 350 m / 5 min.
Cyro vyprodáno 2,5 km / 7 min.
Omega vyprodáno 2,5 km / 7 min.
Garni Hotel Vinařská vyprodáno 3,2 km / 7 min.

Všechny výše uvedené ceny jsou za pokoj a noc včetně snídaně a 15% DPH. V případě, že by před začátkem sjezdu nastala změna sazby DPH, sekretariát sjezdu automaticky změní cenu Vašeho ubytování a následně Vás bude o této změně písemně informovat.

Poznámka: Cena ubytování není zahrnuta v registračním poplatku.

 

Skupinové rezervace

Pro skupinové rezervace kontaktujte prosím sekretariát sjezdu na e-mailové adrese csns2017@guarant.cz, telefonicky +420 284 001 444 nebo faxem +420 284 001 448.

 

Jak si rezervovat ubytování

K rezervaci ubytování využijte prosím  ON-LINE FORMULÁŘ 

On-line ubytovací formulář je přístupný pouze s heslem. Jednoduše vyplňte prosím formulář s osobními údaji a heslo Vám bude automaticky zasláno. Vaše heslo je totožné pro všechny on-line formuláře.

Požadavky na rezervace budou zpracovávány v pořadí, v jakém budou na sekretariát sjezdu přicházet. Vzhledem k velké poptávce a skutečnosti, že množství pokojů je limitováno, rezervujte si prosím pokud možno své ubytování co nejdříve.

Všechny výše uvedené ceny jsou za pokoj a noc včetně snídaně a 15% DPH. V případě, že by před začátkem sjezdu nastala změna sazby DPH, sekretariát sjezdu automaticky změní cenu Vašeho ubytování a následně Vás bude o této změně písemně informovat.

 

Potvrzení ubytování

Aby byla Vaše rezervace garantována, je potřebné uhradit částku za celý pobyt. Následně po obdržení platby za ubytování Vám bude Vaše rezervace potvrzena e-mailem.

Ubytování v celkové výši musí být uhrazeno nejpozději do 11. 10. 2017,  jinak nebude Vaše rezervace provedena. 

Další náklady spojené s pobytem (televize, minibar, parkovné atd.) musí být zaplaceny účastníkem při odjezdu z hotelu na hotelové recepci. Hotel může po účastníkovi požadovat garanci těchto dalších nákladů formou autorizace na platební kartě při příjezdu na recepci nebo formou složení depozitu v hotovosti.

 

Zrušení ubytování, změny a vrácení úhrady za ubytování

Všechny změny týkající se rezervace ubytování, nebo její případné zrušení musí být zaslány písemně na sekretariát sjezdu e-mailem csns2017@guarant.cz nebo faxem + 420 284 001 448. Telefonické změny nebo storna nebudou akceptovány.

Za datum zrušení objednaných služeb se považuje datum doručení písemného vyrozumění na sekretariát sjezdu.

Případné vrácení úhrad bude řešeno po skončení sjezdu.

Prosíme účastníky sjezdu, aby v případě jakýchkoliv změn nekontaktovali samotný hotel, ale obraceli se výhradně na sekretariát sjezdu, který veškeré změny vyřizuje.

 

Storno podmínky

V případě zrušení hotelové rezervace budou platit následující storno podmínky:

Standardní rezervace
Do 11.10.2017 bez storno poplatku, pouze manipulační poplatek 150 Kč
12.10. – 21.10.2017 30% z ceny zrušeného ubytování
22.10. – 27.10.2017 50% z ceny zrušeného ubytování
28.10. – 03.11.2017 80% z ceny zrušeného ubytování
Od 04.11.2017 100% z ceny zrušeného ubytování
Nedojezd storno poplatek ve výši jedné noci

V případě nedojezdu bude Vaše rezervace držena do 12:00 hod následujícího dne, poté bude Vaše rezervace zrušena. Informujte proto, prosím, sekretariát sjezdu o případné změně Vašeho příjezdu v dostatečném časovém předstihu.

Změny rezervací vyřizuje sekretariát sjezdu do 19. listopadu 2017 nebo až na registrační přepážce v místě konání.

Poznámka: za vrácení nákladů spojených s ubytováním si vyhrazujeme právo účtovat poplatek ve výši 150 Kč.

 

Platební podmínky

Ubytování musí být uhrazeno v Kč a to platební kartou nebo bankovním převodem.


1. Platební karta

Možnost platit platebními kartami: MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.

Pro platbu platební kartou můžete využít on-line platební systém. Systém je dostupný s heslem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club


2. Bankovní převod

Bankovní údaje s jedinečným desetimístným variabilním symbolem Vám budou zaslány do 3 pracovních dnů od vyplnění registračního formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být identifikovány a registrace nebude potvrzena.

Platba bankovním převodem je možná pouze do 31. října 2017. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou prostřednictvím on-line platebního systému.

Upozornění: Poplatky banky příkazce jsou hrazeny příkazcem, poplatky banky příjemce platby jsou hrazeny příjemcem.