Partneři a vystavovatelé

 

Platinový partner

   

Společnost Genzyme byla založena roku 1981 v Bostonu (Massachusetts, USA) a postupně se vyvinula z počáteční malé firmy v jednu z vedoucích světových biotechnologických společností. V současnosti Sanofi Genzyme, jako biotechnologická součást skupiny Sanofi, zaměstnává téměř 10 000 pracovníků a provozuje činnost ve všech světových regionech.

Sanofi Genzyme se stala synonymem hluboké znalosti v oblasti vzácných genetických onemocnění, označovaných jako lyzosomální střádavá onemocnění (LSD). LSD zůstává i dnes středem zájmu naší společnosti, zároveň jsme však rozšířili záběr naší činnosti i na další vzácná onemocnění, roztroušenou sklerózu a onkologii.

V souladu s našimi závazky vůči pacientům usilujeme o rozvíjení silných vztahů s pacientskými komunitami. Sledujeme jejich pohledy a stanoviska, abychom důkladně porozuměli jejich potřebám. Tato spolupráce nám ukazuje cestu v pokračující snaze posouvat hranice rozvoje medicíny a technologií a vyvíjet nové a lepší terapie v oblastech, ve kterých dosud žádná léčba není k dispozici.

 

Zlatí partneři

 
Společnost Biogen má díky více než 30 letům klinických zkušeností s roztroušenou sklerózou (RS) vedoucí postavení ve výzkumu RS. Společnost Biogen i nadále plní svůj závazek vůči pacientům prostřednictvím probíhajícího výzkumu, řešení a služeb k podpoře nenaplněných potřeb v léčbě RS. Biogen má v současnosti nejširší portfolio RS v oboru s přípravky, které pomáhají léčit celé spektrum relabujících forem RS. Prostřednictvím dostupných programů se neustále snažíme zlepšovat přístup pacientů k potřebným lékům.  

Merck je přední společnost působící v oblasti vědy a technologií. Orientuje se na zdravotnictví, přírodní vědy a nové vyspělé materiály. Průběžným rozvojem technologií, které zlepšují a zdokonalují život – počínaje biofarmaceutickými terapiemi pro léčbu roztroušené sklerózy či nádorových onemocnění, přes nejvyspělejší systémy pro vědecký výzkum a výrobu, až po tekuté krystaly do chytrých telefonů a LCD televizí – se zabývá přibližně 50 tisíc zaměstnanců.

V České republice podporujeme řadu projektů na poli roztroušené sklerózy (RS), např. web Aktivní život s validními informacemi o tomto onemocnění, výstavu výtvarných i jiných děl RS pacientů Cesta za duhou, Konferenci pro rodiny a přátele pacientů s RS, telefonní infolinku otevřenou pro všechny RS pacienty a jejich okolí Sestry v akci a spolek fyzioterapeutů a psychoterapeutů zaměřených na RS MSrehab.

Společnost Merck, založená v roce 1668, představuje nejstarší farmaceutickou a chemickou společnost na světě. Více informací najdete na www.merck.cz

     
 
Společnost Novartis se zaměřuje na výzkum a vývoj inovativních léků a na hledání nových metod léčby. Jejím posláním je prostřednictvím medicínských inovací zlepšovat a prodlužovat život pacientů. Ve svém portfoliu má vysoce specializované léčivé přípravky, generické přípravky a prostředky pro oční péči. Působí ve více než 140 zemích světa a sídlí v Basileji ve Švýcarsku.

Na českém trhu funguje pod názvem Novartis s.r.o. od roku 1997.

Více informací naleznete na www.novartis.cz.
  Roche je největší biotechnologickou společností na světě se skutečně specializovanými léčivými přípravky pro oblast onkologie, imunologie, infekčních onemocnění, oftalmologie a onemocnění centrálního nervového systému. Současně je také světovou jedničkou v in vitro diagnostice a tkáňové diagnostice nádorů a má významnou pozici v oblasti péče o pacienty s diabetem. Jedinečné spojení diagnostiky a farmaceutického výzkumu činí ze společnosti Roche vedoucího představitele personalizované zdravotní péče, což je strategie, která má za cíl přizpůsobit správnou léčbu každému pacientovi tím nejlepším možným způsobem. Společnost Roche každoročně investuje do výzkumu 9,9 miliardy švýcarských franků.

 

Stříbrní partneři

     
 
Za 60 let své existence se společnost Krka rozvinula a z malé farmaceutické laboratoře je dnes jedna z vedoucích generických farmaceutických společností na světě. Inovativní generika Krky jsou generické léky s přidanou hodnotou, které jsou vyvíjeny na základě vlastních znalostí a zkušeností společnosti. To zaručuje, že produkty společnosti Krka mají oproti konkurenčním produktům určité klíčové výhody, které vyplývají z vývoje nových technologií a forem dávkování. V Krce jsou také prováděny mezinárodní intervenční klinické studie. Výsledky studií, které byly provedeny u více než 250.000 pacientů v 27 zemích, ukazují, že léky společnosti Krka jsou účinné a bezpečné u široké škály pacientů.   Pfizer je celosvětová inovativní farmaceutická společnost působící napříč všemi terapeutickými oblastmi. Mezi ty hlavní, na něž se v České republice zaměřuje, patří zejména onkologie, revmatologie, kardiologie, vakcíny, neurologie, urologie a další. V naší společnosti používáme vědu a naše celosvětové zdroje, abychom zlepšovali zdraví a kvalitu života obyvatel ve všech fázích života. Naším cílem je nastavovat standardy kvality, bezpečnosti a hodnot léčiv pro pacienty tím, že objevujeme, vyvíjíme a vyrábíme humánní léky. Společnost Pfizer působí v České republice již přes 20 let.​
     
 

 

 

Bronzoví partneři

     
 
    Ipsen is a global specialty-driven biopharmaceutical group focused on innovation and Specialty Care. It develops and commercializes innovative medicines in three key therapeutic areas - Oncology, Neurosciences and Rare Diseases. Its commitment to oncology is exemplified through its growing portfolio of key therapies for prostate cancer, neuroendocrine tumors, renal cell carcinoma and pancreatic cancer. Ipsen also has a well-established Consumer Healthcare business. With total sales close to €1.6 billion in 2016, Ipsen sells more than 20 drugs in over 115 countries, with a direct commercial presence in more than 30 countries. Ipsen's R&D is focused on its innovative and differentiated technological platforms located in the heart of the leading biotechnological and life sciences hubs (Paris-Saclay, France; Oxford, UK; Cambridge, US). The Group has about 5,100 employees worldwide.
     
 

Lundbeck je globální farmaceutická společnost, která své úsilí věnuje zlepšování kvality života těch, kteří trpí onemocněním CNS. Za tímto účelem se Lundbeck celosvětově angažuje ve výzkumu, vývoji, výrobě, marketingu a prodeji léčiv. Výrobky společnosti se zaměřují na onemocnění, jako jsou např. deprese a úzkost, psychotické poruchy, epilepsie, Huntingtonova, Alzheimerova a Parkinsonova choroba.

Společnost Lundbeck patří v Dánsku k podnikům s nejintenzivnějším výzkumem. Na našich pracovištích výzkumu a vývoje zaměstnáváme více než 1.200 vysoce kvalifikovaných specialistů. Společnost Lundbeck každoročně investuje cca 20 % svých příjmů zpět do výzkumu a vývoje nových léčiv, která by mohla nabídnout lepší možnosti léčby milionům lidí po celém světě, kteří trpí onemocněním mozku.

  Inspired by patients. Driven by science.
 

 

Mediální partneři

 

 
     
     
 
 

 

Partner mobilní aplikace, internetového koutku a informačního systému

 

 

 

Partner sjezdových šňůrek

 

 

Partneři sjezdových propisek